Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostał nowe mieszkanie od miasta. Wyrwał instalację elektryczną z powodu „bólu głowy”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 listopada 2017 r. o 19:08 Powrót do artykułu
Plati napisał:
Bo to jest typowym wyborca PiS-u taka prawda. Cała patologia nieobowiązkowy, nie dojebow, kwiatów, meliniarzy została kupiona wyborczą kiełbasą. A my normalni biali ludzie musimy zapier... I płacić podatki na takie bydło żeby dostało mieszkania i pincet +
 Trzeba było załapać się na "rozdawnictwo" kamienic w warszawce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dać mu pokoj na abramowickiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "baranie" Taki co dostawal nakaz pracy za komuny to pracowal tak jak ty teraz, on przychodzil do pracy i op-lal sie aby 8 -gogzin zlecialo.Tyle samo dostawal ten z nakazu, jak ten co mial jakies ambicje i cos chcil dac cos od siebie, co do 500 + to dobry pomysl tylko aby to reczywscie szlo dla dzieci, na ich wyksztalcenie, a nie dla "tatuskow" na alkohol!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna ofiara PiSu, który pozbawia mieszkania leminga łamiąc oczywiście Konstytucję!!! Kolejny bohater PO jak Mazguła, Kijowski i ten psychiczny Samoodpał. A wstrętni wyborcy PiS kolaborują z rządemmi nie niszczą wspólnego mienia. Noż jawna komuna! Logika lemingów mnie już nie zaskakuje. Poznałem już kretyńskie myślenie Petru. To to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Weteran... teraz wiem, dlaczego w POlsce nie dostałem podwyżki, bo bym tę kasę przepił. Problem był w tym, że za tysiąc złoty nijak nie dało się przeżyć. I cała "patologia" musiała emigrować na Zachód. I o dziwo zarabiałem 6tys. i nie chlałem, tak jak większość emigrantów. Ino Tusk skamlał, by wracać do POlski i inwestować ciężko zarobione tam pieniądze w Zieloną Wyspę. Paru się nabrało i dziad ich okradł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
typowy wyborca piSSu...
 To raczej chory psychicznie człowiek pokroju Piotra S. "bohatera" opozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanie prawem, nie towarem, co nie lewaki z Razem? A gdzie Akcja Lokatorska? Dlaczego nie upomni się za towarzyszem? Przecież nie można go tak na bruk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPRZEDAŁ MENEL WSZYSTKO NA ZŁOM I TYLE PIĆ SIĘ CHCIAŁO BO LATO BYŁO UPALNE-NAJLEPIEJ MU BĘDZIE POD MOSTEM NA BYSTRZYCY TAM ZAWSZE JEST ZIELONO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak kolor zielony może kojarzyć się z tym czym on się odżywiał, czyli z tanim winem i wodą brzozową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie wygląda socjalizm. Takie mieszkanie można tez przyrównać do służby zdrowia , edukacji , polskich kopalń itp. Jak coś jest niczyje to tak właśnie wygląda. Tylko własność prywatna ma jakikolwiek sens a kto nie pracuje ten nic nie ma. Tak się kończy rozdawnictwo pieniędzy zabranych ludziom pracującym dla ludzi leniwych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota powinien zapłacić za naprawę instalacji i dostać dożywotnio orzeczenie, że nie może się stać o mieszkanie. Nie szanuje niech śpi pod mostem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Patologią to są wyborcy PO i PO+. Ile osób zdemolowało mieszkanie? Widać jak brakuje wam Stalina i jego zbiorowej odpowiedzialności. Chociaż Leszek Balcerowicz podobnie kwituje osoby, ktore nie potrafiły kraść, kłamać i przeć ku lepssej karierze. Petru nie wyszło, ale Tusk to ideał. Ja bym się nie ździwił u tego gościa interwencji UWAGA jak to państwo PiS nie dba o meliniarza. Dwa miesiące temu był taki hit. Szczało to do butelek, nie myło się... no i dostało to mieszkanie od miasta. Na całe szczęście obecnie tak jak za PRLu dba się o dobro wspólne. Kto tego nie rozumie idzie... pod most. Tych mieszkań nie otrzymuje się za darmo. Są wynajmowane i trzeba przestrzegać zasad. Ja chętnie wezmę to zdemolowane mieszkanie. Położyć instalację to pikuś. Zwlaszcza, że tak ładnie wykuto trasę. Uczcie się lemingi. Nie szanujecie, gówno dostaniecie! Strata dla meliniarza, zysk dla kolejnej rodziny. Niestety przy rozdziale komunalnych mieszkań trzeba trzymać się przepisów. Dobrze, że psychol nie miał kątówki, pod ręką, bo gdyby przepiłował rury z gazem :( Może brak gniazdka powstrzymał go prsed tym krokiem. I pamiętajmy lemingi to taka sama patologia jakmten gość. Wszystko co polskie najchętniej zniszczą.
 O ty biedny "mózgowcu"... Przerobili ci mózg na pisi obraz, żal czytać, żal nawet, że "takie coś" w ogóle chodzi po świecie.  Oczywiście "wina Tuska", że idiocie dali mieszkanie... A że ty, taki mądry, chodzisz po świecie to czyja wina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
esperal mu wszyć i skreślić z jakiejkolwiek pomocy społecznej jeśli nie naprawi szkód. Jest wielu bardziej potrzebujących niż patologia społeczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odp...lcie się od człowieka. To współczesny żołnierz wyklęty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i co tutaj komentować? Patologia była, jest i będzie. Najgorsze zaś, że politycy szukają różnych sposobów, aby takie zachowania przekuć na glosy wyborców. Przecież, jak władze miasta wyrzucą na bruk (i słusznie) takiego bezmózgowca, to natychmiast odezwa się glosy oskarżające Żuka o brak szacunku dla biednych obywateli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowo, skierowanie na badania psychiatryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schizofrenik jak nic. Trzeba go leczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był Leszek Balcerowicz? Zaczął uzdrawiać mieszkanie (czyt. gospodarkę)? Tusk też tak zdemolował nasz dom... Polskę! Przyszła "Kaczka" i już przewodami płynie prąd i czynsz nie rujnuje budżetu domowego. A meliniarz udał się do Brukselki zostawiając po sobie długi i niesmak. Chociaż i tam wszczyna burdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedał na wode miedziaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześc gatunku ludzkiego nie zasługuje by mieszkac w domach. Karton pod mostem a po zimie zbiorowa mogiła wykopana koparką. Niestety lewacy wmówili motłochowi że coś się każdemu należy. Tylko dlatego że się urodził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...